Дитячі іграшки

December 2008

Архив для December 2008

Іграшки для дошкільників


Вони формують у дітей спотворені уявлення про навколишній світ, про моральність. Такого роду іграшки недопустимі.
Іграшки для дошкільників повинні бути динамічними, спонукати дитину до різноманітних дій в грі. Це важлива вимога, що враховує такі особливості дошкільника, як потреба в активних діях. Чим більше можливостей іграшка представляє для дій, тим вона цікавіше для дитини.
Вимоги до іграшок
До оформлення іграшки пред’являються певні вимоги. Іграшка потребує привабливого, барвистого оформлення, щоб викликати у дитини емоційне відношення, виховувати художній смак. Художня виразність дитячої іграшки забезпечується гармонійним поєднанням конструкції, форми, кольору.
Іграшки повинні бути безпечними для життя і здоров′я дитини і відповідати ряду гігієнічних вимог. Примітивне, дешеве «штампування» з пластика, яке заполонило іграшковий ринок, часто загрожує здоров′ю і життю дітей. Багато країн вимагають від виробників надійних гарантій якості, не її токсичності, не горючості.

вимога →

Схожі записи

Категория: Іграшки-загальний огляд автор: - 28. December 2008,

Вимоги до безпеки дитячих іграшок

Все про вибір іграшок - Вимоги до безпеки дитячих іграшок

У м’яких іграшок дуже часто відклеюються очі - маленька дитина може узяти їх в рот.
Безпечна конструкція. Відсутність гострих країв і задирок, вузьких щілин і отворів, куди можна засунути пальці. Для найменших небезпеку можуть представляти іграшки з довгими вірьовками (більше 15 см).
Безпечний колір. Дуже яскрава, ріжуча око забарвлення може робити негативний вплив на зір і нервово-психічний стан дитини.
Безпечний звук. Уникайте іграшок з гучним, пронизливим і різким звуком, які можуть пошкодити слух дитини. Вибирайте іграшки, що видають спокійні і мелодійні звуки.
Безпечний розмір. І іграшка, і її складові частини повинні бути достатньо великими, щоб маленька дитина не проковтнула їх. На іграшках зазвичай указується, з якого віку вона рекомендується для дитини - якщо на ній коштує знак «від 3-х років», значить, вона може містити дуже дрібні деталі. Отже не експериментуйте!
Безпечна вага. Співвідношення ваги іграшки і дитини. Чи зможе …

вимога →

Схожі записи

Категория: Все про вибір іграшок автор: - 10. November 2008,